poniedziałek, 11 kwietnia 2016

Być może... 130 000PLN

Być może uznacie planowanie wakacji na tym wczesnym etapie wiosny za bezprzedmiotowe, ale weźcie proszę pod uwagę, że wakacyjny budżet nie jest z gumy i jeśli ma zmieścić wydatek na zakup kampera to lepiej zacząć przemyślanie go już teraz.
Nie tak całkiem dawno oglądałem z kolegą bardzo ładnego kampera Hymer, który miał kosztować w okolicach 50 tys złotych. Już wtedy uznaliśmy, że co prawda wart jest zdecydowanie tych pieniędzy ale też nie jest tani. A przecież to był kamper na wakacje dla czterech osób.
W przypadku T2 możemy chyba zapomnieć o rodzinnej eskapadzie i ograniczamy się do wyjazdu dla dwóch lub dwojga. Co prawda ma to taki plus, że nie trzeba ciągnąć dzieciarni jednak minus jest taki, że w budżecie zakupu nie pomoże nam "500Plus".
O ile jednak "500Plus" nieźle wspiera rodziny w wydatkach doraźnych to dla osób dopiero planujących rozwój rodzinny radę mam taką. Kupcie w kredycie tego T2 i zamiast wpadać w szok przy pierwszych zakupach dla maleństwa, spokojnie spłacajcie ratę i planujcie wyjazd ;).

T2 kamper na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz