Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 31 maja 2016

Czasami warto zainwestować w ładne buty. 7 999PLN

Niby mówi się, że obuwie człowieka nie czyni. Ale w takim razie powiedzcie mi dlaczego coraz więcej ludzi inwestuje właśnie w obuwie. Niby z punktu widzenia człowiekowi nie powinno się spuszczać wzroku na cudze stopy, ale robi się to...  i to ma na dodatek sens.

Skoro już o tym mowa to możemy zagadnienie rozszerzyć. Akurat letnia pora powinna temu sprzyjać. Tak, tak... chodzi mi dokładnie o kobiece stopy. Zobaczcie jak dziewczyny o nie dbają. Smarują kremami, piłują pięty, malują paznokcie. Co, tak po prostu? Oczywiście, że nie. Nie słyszałem żeby u mężczyzn sprawy zaszły równie daleko ale jestem pewien, że podobny proceder w branży samochodowej jest jak najbardziej na czasie. Popatrzmy na tę tutaj białą SuperPiątkę. No, ciekawa wersja bo pięciodrzwiowa. No, fajnie, że biała - taki ponadczasowy kolor. Ale przecież widać, że z tym silnikiem i takim wnętrzem to jest taka sobie zwykła bida. Tymczasem, pif-paf... felgi. Przyznajcie, że takie koło zawsze ratuje sytuację. A takie jak tutaj, wręcz robi robotę.

Super5 w ogłoszeniu - tutaj.

2 komentarze: