Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

środa, 25 maja 2016

De facto Lexus. 5 500PLN

Niektórym wydaje się, że Lexus jako marka po prostu spadł któregoś dnia z kosmosu i pozostał na Ziemi. Co nie do końca pokrywa się z prawdą. Japończycy co prawda szykowali się do inwazji ze swoim flagowym modelem LS, ale przecież potrzebowali do niego też coś mniejszego.

Nie wiem czy dokładnie tak przebiegało rozumowanie w ich małej japońskiej centrali ale niewątpliwie ktoś tam w końcu zdał sobie sprawę z tego, że o ile w Europie marka i tak nie ma początkowo szans więc szkoda fatygi to w USA należy się postarać bardziej i zapewnić klientowi wybór. Dlatego przez dwa lata proponowano tam model ES I na bazie tej tutaj poczciwiny. Dodam, że akurat jestem wielkim fanem tego modelu a w takim wypaśnym ubranku podoba mi się ona stokrotnie. Szkoda, że mało mamy szans na widywanie częściej takich Camry. Niestety, jak i inne jej siostry, również i ta Toyota kiepsko opiera się korozji.

Camry w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz