Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

poniedziałek, 16 maja 2016

Kiedy ten czas minął? 9 444PLN

Zakładam, że nikt z nas nie jest jakimś specjalnym specem od cenników używanych samochodów. Oczywiście, mamy jako takie rozeznanie wartości samochodów. Ale przecież nie wszystkich modeli ani roczników. Co okazuje się pułapką. Czas bowiem nie stoi w miejscu. Dla nikogo.

Wierzcie lub nie, ale doskonale pamiętam moją jazdę takim Lexusem, gdy był nowy. Zapamiętałem, że auto było głośniejsze w kabinie niż tego oczekiwałem a także prowadziło się sztywniej niż bym sobie życzył. Poza tym jednak, spore wrażenie zrobiły na mnie zegary w tym modelu, które uporządkowano na wzór tych spotykanych w drogich zegarkach. Poza tym, Lexus IS prezentował się zaskakująco podobnie do BMW serii 3, a jako japoński samochód obiecywał lepszą jakość wykonania. Chociaż niekoniecznie. Dzisiaj z łezką w oku wspominam tamten dzień, a zupełnie nie chce mi się wierzyć, że ten wóz może mieć już piętnaście lat. Cóż, takie są jednak fakty a miłym skutkiem ubocznym tej sytuacji jest dzisiaj cena IS-a.

IS w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz