Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

sobota, 7 maja 2016

Nie lubię się powtarzać... ale robię od tego wyjątki. 5 000PLN

Do niektórych aut mam bowiem sentyment i on sprawia, że zawsze patrzę na nie nieco bardziej przychylnym okiem. Chociaż to też nie do końca jest prawda, bo z kolei te, których nie znam, są dla mnie intrygujące. Czyli Volvo po raz drugi... i nie do końca z przypadku.

Fakt jest taki, że kiedy pojawia się "dwuseta" w widocznie niezłym stanie - no, ten faktyczny to jeszcze kupujący musi tradycyjnie zweryfikować sobie sam na miejscu - a na dodatek wyposażona w klimatyzację i fabryczne alufelgi to jestem skłonny podnieść alarm specjalnie dla was. Wszystko po to żeby ktoś spoza kręgu "wyszukanych" nie dowiedział się o niej przed wami. Bo z "dwusetami" i innymi takimi autami jest tak, że wybór jest naprawdę ograniczony. Dlatego należy szybko zapoznać się z takim świeżakiem. Być może jest on blacharsko niezły. A przy tej cenie braki mechaniczne się poprawi.

"Dwuseta" w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz