Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

sobota, 14 maja 2016

Pokemony to nie przypadek. 7 900PLN

Zaobserwowałem taką prawidłowość, że jeśli udaje się wyszukać coś z japońszczyzny to z reguły są to same rzadko spotykane dziwaki. I może nie tyle dziwaczne są te auta pod kątem technicznym co raczej stylistycznym.
Z drugiej strony, o taką kontrowersję w przypadku japońskich samochodów raczej nietrudno. One wszystkie są takie jakby trochę inne niż auta europejskie czy amerykańskie. Co tu zresztą mówić o tych z przeszłości. Wizyta, chociaż sugeruję możliwie ograniczyć ten czas, w salonie np. Toyoty może was utwierdzić w przekonaniu, że praca z ołówkiem przebiega w Azji inaczej niż u nas.
O ile jednak mówimy o samochodach starszych czyli takich, które nas tutaj zajmują, to nie jest trudno wybrać model, który jednak może się podobać. Sądzę, że głównie za sprawą kantów i ostrych cięć sylwetki. Te bowiem, jak wiadomo, najlepiej się starzeją.

Starion na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz