Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

niedziela, 29 maja 2016

Powiew luksusu... a co tam. 41 850PLN

Oj bo tak grzebiemy się w tych furach za "piątkę" a tymczasem jest jeszcze cały pozostały świat motoryzacji. Przepiękny, fascynujący... tylko trochę droższy. Czy jednak powinno nas to hamować przed badaniem go i możliwe, że nawet doświadczaniem? O, nie.

Może ten model BMW nie znajduje się na liście samochodów marzeń wszystkich entuzjastów motoryzacji ale wierzcie mi, że bliskie spotkanie z dobrze utrzymanym egzemplarzem potrafi rzucić człowieka na kolana. 850 ma w sobie coś nawet z Porsche 928. Zwłaszcza jeśli chodzi o rozległe połacie deski rozdzielczej. Swoją drogą, taka ciekawostka, mijałem ostatnio aktualne wcielenie tego modelu i muszę powiedzieć z uznaniem, że BMW potrafiło zgrabnie powrócić do delikatniejszych kształtów. Te ociężałe kloce z czasów Chrisa Bangle'a jednak nie każdemu trafiały do przekonania.

850 na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz