Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

czwartek, 12 maja 2016

Zostanę wybawcą Peżotów... 16 000PLN

Jak tak dalej pójdzie, rzecz jasna. No bo jak tu inaczej postępować kiedy co jakiś czas wpadasz na trop takiej sztuki, że nie sposób o czymś innym sensownie pomyśleć. Że też jednak musiało mnie akurat na taką markę trafić, co?

Z drugiej strony, liczę tu trochę na wasze zrozumienie. A jeśli z początku go wam zabraknie to przeczytajcie sobie proszę opis zamieszczony przez sprzedającego.  To nie jest oczywiście budżetowa propozycja z cyklu do 5 tysięcy złotych, ale tych ostatnio i tak ubywa. Natomiast taki 505 Break z klimatyzacją, mocnym benzynowym silnikiem i automatyczną skrzynią biegów w tym stanie to, wybaczcie jeśli powiem to całkiem wprost, okazja nie do przeoczenia.

505 w ogłoszeniu - tutaj.

6 komentarzy:

 1. Dzisiejszy wpis jak u Hitchcocka, najpierw podniósł mi ciśnienie pozornie absurdalną ceną, a później okazało się, że jest to wersja której w życiu nie widziałem na ulicy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ...absurdalna cena? to ile Twoim zdaniem powinien kosztować samochód w takim stanie w dodatku mało spotykany o niskim przebiegu nie wspomnę...

   Usuń
  2. Krzysztof Sebastian, napisałem "pozornie absurdalna cena"

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Genialny, nawet na oponach z paskiem wygląda ciekawie. Oby ktoś go przygarnął do dobrego garażu. :)

  OdpowiedzUsuń