Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

sobota, 11 czerwca 2016

Gryfino tylko dla milionerów. 2 999PLN

A jeśli nie milionerów to na pewno kogoś z pokaźniejszą gotówką. Ewentualnie osoby o silnych nerwach lub motoryzacyjnego abnegata. Wtedy można tam jechać z plecakiem. I nie, wcale nie chodzi o bliskość morza.

To już kolejny samochód z tego konkretnego komisu, który pokazuję i namawiam do zakupu albo przynajmniej bliższego przyjrzenia się. Jak pamiętam to były już Volvo a nawet malutkie Suzuki Alto. Auta, które nie wzbudzały może tzw. "modelowego" zachwytu ale urzekały stanem. Z tym Mitsubishi jest podobnie. No, niby to tylko zwykły starszy "Japoniec" ale rzut oka na blachy i wnętrze sprawia, że serce człowiekowi zaczyna bić szybciej a oddech staje się jakby bardziej płytki. Czy Colt zachwyca? Cóż, może nie o zachwyt tutaj chodzi. Ale jeśli ktoś kto nie ma zbyt wiele do wydania, poszukuje auta, którym bez wstydu może wpaść na najbliższy zlot starszych-młodszych, to tu ma pole do popisu.

Colt w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz