Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

czwartek, 2 czerwca 2016

Kluczem jest innowacja. 7 000PLN

Nie wiem czym się zajmujecie, ale zakładam, że wielu z was pracuje w różnych biurach czy po prostu przy biurkach. To wynika ze statystyk, do których zdarza mi się czasem zaglądać. Widać, że na "Wyszukane" zaglądacie gdzieś tam przy drugiej porannej kawie.

Mogę się jednak mylić. Ta kawa to już wasza trzecia albo wcale nie siedzicie przy biurkach tylko dopiero leniwie rozpoczynacie dzień. Jak by na to nie patrzyć, znajdujecie przed południem czas żeby tu zajrzeć i sprawdzić co nowego wyszukałem. Za co bardzo dziękuję. Ale ja nie o tym. Wyobraźcie sobie, że w firmach samochodowych ludzie pracują podobnie. Też znajdują czas na zaglądanie do internetu. Szukanie informacji, inspiracji. No nie da się bez końca wymyślać wszystkie z głowy. Trzeba czasem podpatrzeć jak to robią inni. Albo co myślą. Ale nie u Hondy. Przynajmniej kiedyś tak było. Inaczej nie powstałyby silniki Vtec albo takie nadwozia. I znowu, bez tego modelu być może nie zobaczylibyśmy później Alfy 145. Ale to już opowieść na inną porcję kawy.

Aerodeck w ogłoszeniu - tutaj.

4 komentarze:

 1. W ogłoszeniu napisano: "Fiat prezentuje się wręcz świetnie":)

  OdpowiedzUsuń
 2. tak to czasem jest z tymi komisami. mają jeden tekst, którego używają do wszystkich aut. może to taki przypadek?

  OdpowiedzUsuń
 3. mnie to bardziej z volvo 480 się kojarzy

  OdpowiedzUsuń
 4. Miesiąc później wciąż wisi. Tylko cena mniejsza - 5500 zł. Czyżby było z nią coś nie tak?

  OdpowiedzUsuń