Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

sobota, 4 czerwca 2016

Mówią, że to niemożliwe... 8 888PLN

Bezprzebiegowe samochody podobno nie istnieją. To wymysł i mokry sen specjalistów od cofania liczników i nic się nie da z tym zrobić. Tymczasem takie samochody co jakiś czas wypływają i nie da się wynaleźć zbyt wiele argumentów na to, że wskazania tzw. szafy są w nich fałszywe.

Jakiś czas temu prezentowałem tutaj Forda Sierrę. Ford jak Ford, ale jego unikalną atrakcją był udokumentowany niemieckimi papierami przebieg - 62 tys. kilometrów - tutaj. Niby nic wielkiego. Ale jeśli dodać do tego faktu stan samochodu, jego świeżość i fakt, że to nie wielkie czyszczenie ale po prostu brak zużycia stanowiły o jego jakości, to może czasem warto tym licznikom dać wiarę.
To fakt, samo wskazanie jeszcze o niczym nie świadczy. Może być niemal bez kilometrów samochód, który stał po osie w błocie. Może ale wydaje mi się, że biała Tempra do takich wozów nie należy. Cena wysoka, ale przyjemność też wielka może być.

Tempra w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz