Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 21 czerwca 2016

Paździerzowa meblościanka powraca. 24 990PLN

Bynajmnie, ten samochód nie gościł tutaj wcześniej. Powraca jednak jako reprezentant rzadkiego gatunku samochodów tzw. ofornirowanych. Takich jak na przykład jego brat - tutaj. Czy w dobie ogólnego foliowania samochodów coś takiego ma przyszłość?

Na pewno co drewniany panel to nie jakaś tam folia i należy docenić producenta samochodu za trud jaki sobie zadał aby jego model prezentował się inaczej niż wszystkie. To znaczy, z tym inaczej to nie do końca jest prawda, bo był taki czas (mówimy tu o okresie od lat około 50. do schyłku tego trendu, który przypada właśnie na koniec lat 80.) kiedy wiele modeli traktowano drewnem. Ba, całe elementy nadwozia były z tego materiału wykonywany i jakoś nikogo to nie dziwiło. Ta okleina to tylko wspomnienie po tamtej świetności. Ale to zawsze coś.

Wagoneer na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz