Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

piątek, 24 czerwca 2016

Wezmę plecak swój i Charadę. 1 850PLN

Dziś, to już chyba oficjalne, początek wakacji. Co z kolei oznacza, że jedni zostaną pod trzepakiem, a inni udadzą się w świat. Grupami, parami, pojedynczo. Jaka by nie była wasza orientacja, na pewno będziecie potrzebowali stylowego ale niezbyt drogiego pojazdu. Oto on.
Charade to nie jest jakiś specjalnie przestronny wóz, ale bądźmy szczerzy, do wyjazdu we dwoje/dwóch jest wprost idealny. Na jego korzyść przemawia też fakt, że ma niewielki przebieg a dodatkowym atutem będzie automatyczna przekładnia.
Cóż, potraktujcie ten wpis jako mój prezent na waszą wakacyjną eskapadę. Podobnie jak wszystkie dyrektorki we wszystkich szkołach w kraju, życzę wam udanych wakacji i wspaniałego wyjazdu. Pamiętajcie tylko proszę żeby nie prowadzić po alkoholu. Ani tych innych tematach też nie.

Charade w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz