Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 28 czerwca 2016

WYSZUKANY POLECANY - Gra i trąbi, BX kombi. 7 800PLN

Nie pierwszy to raz, że polecam wam własne auto. A konkretnie to chyba trzeci. Wcześniej był też Citroen - tutaj - a potem Volvo - tutaj. Co prawda zbieram za te rekomendacje za każdym razem po głowie. Niezadowolonych jest zazwyczaj wielu. Ale wiecie co? Nie o to chodzi, żeby wylać frustracje tylko cieszyć się wspaniałą motoryzacją. Mam nadzieję, że tym razem będzie spokój.
BXa nabyłem rok temu od pani z Warszawy. Ona z kolei otrzymała go od swojej niemieckiej rodziny. Samochód miał kilka niewątpliwych zalet. Przede wszystkim udokumentowany przebieg: 111000 km. Bardzo niewiele jak na pojazd jak by nie było użytkowy z 1987 roku. Po drugie pod maską ma benzynowy silnik 1.9 a na dodatek automatyczną skrzynię biegów. No i to jest kombi.
Cytryną przejechałem przez ostatni rok nieco ponad 10 tys km. Troszkę przy niej popracowałem, parę rzeczy poprawiłem, inne dołożyłem. Koniec końców stoi przed wami całkowicie sprawny, dobrze wyposażony, ładny (wiem, to kwestia gustu ;)) i szybki samochód. I to taki z ogromnym serduchem. Wiem, cena na pewno wam się nie spodoba ale w pełni odzwierciedla moje wydatki związane z BXem. Poza tym, jak już wielokrotnie powtarzałem, płaci się za stan samochodu a w tym przypadku jest on więcej niż dobry. Dodatkowo, to bardzo rzadki wóz, w jeszcze mniej spotykanej konfiguracji. Z pełną dokumentacją. Zapraszam do kontaktu.
Marcin

4 komentarze:

 1. Skąd się bierze zjawisko kupowania samochodów na tak krótki okres, zakładając oczywiście że jest się hobbystą a nie handlarzem? W ogłoszeniach dosyć często jest informacja że właściciel sprzedaje po roku lub dwóch bo się zdążył nacieszyć albo znalazł ciekawszą zabawkę.
  Mnie bliższe jest trzymanie dobrego samochodu jak najdłużej - zwłaszcza jeśli jest w rzadkiej wersji i stanie lepszym niż w chwili zakupu.
  Pytam poważnie, bo jestem ciekawy takiego punktu widzenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. odpowiedź jest bardzo prosta. nabyłem Sierrę kombi z przebiegiem 62 tys kilometrów a nie stać mnie na dwa takie auta. wiem, Sierra to nie BX ale akurat dobrze wywiązuje się ze swoich zadań.

   Usuń
 2. Kto lubi samochody, jeździ citroenem hydropneumatycznym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w odróżnieniu od tych sprężynowych, bo od tego to jednak jest Peugeot

   Usuń