Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

piątek, 15 lipca 2016

Now you see me. 4 999PLN

No więc owszem, wybrałem się (we dwoje) do kina. Lubię ten pomysł na film, jest intrygujący, wciąga. Do tego niezła obsada. Jednym słowem warto. W odróżnieniu od takiej Hondy. Ale zanim co, to może jakoś to wytłumaczę.

Jak wiadomo, większość starszych samochodów, a Honda w końcu do takich należy, lepiej się sprzedaje gdy ogłoszenie okrasić słowem "klasyk" lub "youngtimer". Faktycznie, są przypadki kiedy użycie tych słów jest nawet uzasadnione. Inna sprawa, że w tych właśnie przypadkach, raczej zbędne. Kiedy jednak w grę wchodzi, jak by nie było, trochę pokrak, człowiek zaczyna głębiej dostrzegać sens słów "design" czy "ponadczasowy". Cóż, nie wszystkim autom jest to dane i trzeba się z tym pogodzić.

Integra w ogłoszeniu - tutaj.

3 komentarze:

  1. Jak zwykle kwestia gustu, mnie się podobają te niezaburzone krawędzie i kąty proste. Z prawej strony, bez lusterka, wygląda wręcz jak jakaś rzeźba.

    Zabawne, bo akurat niedawno myślałem sobie, że fajnie byłoby mieć Mazdę 323F, oczywiście też z chowanymi reflektorami, ale ta Honda jest o wiele ciekawsza - taka Prelude dla rodziny.

    OdpowiedzUsuń
  2. To zabawne bo drugiego z ogłoszenia kupiłem jako pierwszy wóz ;D

    OdpowiedzUsuń