Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

piątek, 22 lipca 2016

Piękni trzydziestoletni - i ci młodsi trochę też. 6 800PLN

Pojechałem wczoraj moim BXem na badanie techniczne. I powiem wam, jest satysfakcja kiedy diagnosta wychodzi z kanału, kręci z niedowierzaniem głową i mówi: nie mam się do czego czepić, ale proszę napompować koło zapasowe bo luźno w koszyku lata.

Co innego bowiem pojechać na badanie autem kilkuletnim (i odkryć, że zawieszenie do roboty a z silnika leje się potokami) a co innego wystawić do badania trzydziestolatka (niemal). Z takim 850 sytuacja miałaby się podobnie. W swoim czasie objechałem większość Szwecji i trochę Norwegii zimą prototypem kombi i uważam model za bardzo udany. A na dodatek mam do niego sentyment. Polecam wam żeby nie kusić siebie. Pomożecie?

850 w ogłoszeniu - tutaj.

2 komentarze:

  1. Chyba pamietam ten tekst o Volvo 850 i Skandynawii, było coś płytach Johnego Casha, samoobsługowych stacjach benzynowych i noclegu w samochodzie. Dla dziesięciolatka rzeczy wręcz niewiarygodne. Niesamowite swoją droga jakie rzeczy zalegają człowiekowi w pamięci :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Na forum volvo ktoś napisał, że auto jest ponoć po wymianie silnika i nie ma 170KM lecz 140.

    OdpowiedzUsuń