Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 2 sierpnia 2016

Były takie czasy, że japoński design był przyszłościowy. 8 000PLN

Hmm... właśnie do mnie dotarło, że na swój sposób, ten dalekowschodni sposób krojenia karoserii wciąż pozostaje trochę jakby taki futurystyczny. O ile jednak ten z przeszłości był dla oka przyjemny to o tym aktualnie spotykanym nie da się tego powiedzieć.

Nie wiem, może to tylko ja, i jeśli tak jest to powiedzcie, ale jak widzę współcześnie produkowanego Lexusa, Toyotę czy też, o zgrozo, Mitsubishi, to robi mi się niedobrze. Nie znoszę wyglądu tych samochodów zbyt dobrze. Co ja mówię, ja ich zwyczajnie nie znoszę. Co innego taki wiekowy Lancer. Ładny, nawet po tylu latach. Brawo ;)

Lancer na aukcji - tutaj.

2 komentarze:

  1. Piękne były te auta, zwłaszcza kochałem bluebirda..te smukłe accordy, niziutkie civiki...Widać było lekkość konstrukcji dzięki niskiej linii okien, dużemu przeszkleniu. Teraz jest odwrotnie. Jak widzę niektórych kierowców i pasażerów nowych aut to im widać tylko grzywki..wyglądają jak w czołgu. O "twarzach" współczesnych aut już nie wspomnę - agresywne mydło (określenie Złomnika).

    OdpowiedzUsuń