Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

poniedziałek, 1 sierpnia 2016

Ktoś chętny na Taunusa? 12 900PLN

Nie wszystkie klasyki są równe. Gorzej, życie traktuje niektóre z nich wyjątkowo brutalnie. I to nie chodzi o to, że jedne są świetne a inne naprawdę słabe. Tak się jakoś po prostu składa, że jedne auta są lubiane a inne zwyczajnie nie.
Mam tego najlepszy przykład na swoim Citroenie. Niby każdemu się podoba i świetnie jedzie ale jakoś niespecjalnie widuje się inne na ulicach. W ofertach też nie ma ich wiele. A jak przychodzi do cen, to lepiej się w ogóle nie odzywać.
O ile jednak rozumiem wrodzoną w Polsce niechęć do pojazdów francuskich to przecież niemieckie są wprost uwielbiane. Tak? Jednak nie wszystkie. Wczorajszy Golf jest otoczony aurą kultu, ale Taunus już niestety nie. Czy jest gorszy od Golfa? Z pewnością nie jest.

Taunus na aukcji - tutaj.

1 komentarz:

  1. fantastyczny!!! A jeszcze do tego zielona tapicera! jeszcze jakby był zielony z zewnątrz, a Ford miał wtedy w palecie kapitalną ciemną zieleń... Ach... mieć tylko te 13tyś :)

    OdpowiedzUsuń