Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

sobota, 10 września 2016

Bo chcę być fair. 8 888PLN

Znacie mnie, nie wciskam nikomu nic na siłę. Dlatego postanowiłem pokazać tutaj BXa, właśnie dlatego, że wczoraj proponowałem swojego na sprzedać. Co prawda uważam, że mój jest lepszy, ale jednak postaram się uczciwie je porównać.

Ten to sedan, bardziej popularne nadwozie. Stan blacharski wydaje się być nieco lepszy - mój ma kilka wgięć i drobną korozję na tylnym błotniku. Wnętrze, cóż, wolę to moje. Ten materiał na fotelach to już absolutne minimum. I wreszcie napęd. Nie wpisali co to za motor, ale wygląda na 1.4. Z moim 1.9 i automatyczną skrzynią nie ma w ogóle co porównywać. I na koniec cena. Upadłem na głowę i wystawiłem BXa za 6500. Koniec porównania ;)

BX w ogłoszeniu - tutaj.

1 komentarz:

  1. Sam stoję przed problemem, czy nie za dużo chcę za mojego szerszenia...ceny volviacza i mazdy wprowadziły pewną wątpliwość i niepokój :)

    OdpowiedzUsuń