Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

czwartek, 1 września 2016

Czym podjechać pod szkołę? 13 900PLN

Studiując demografię czytelników bloga, dochodzę do wniosku, że sporo z was - drodzy Czytelnicy - pojawiło się dzisiaj w szkołach swoich dzieci. I fajnie, i dobrze. Pytanie, czy sposób w jaki się tam pokazaliście aby na pewno sprawił, że wasze pociechy są z was dumne?

Mam nadzieję, że się trochę rozejrzeliście na miejscu. Co też tam królowało? Zależnie od poziomu zarobków rodziców, nowe i nowsze superbryki. Ale czy były tam też "wyszukane" samochody? Mam nadzieję, że wasz taki był. A jeśli nie? Pamiętajcie, że odpowiadacie za edukację motoryzacyjną następnego pokolenia. Jeśli sami wozicie ich nudziarstwem to skąd mają wiedzieć, że istnieje inny, lepszy świat? Bo powiedzcie sami, czy zamiast domowym Focusem, nie lepiej by było pojawić się pod szkoła w takim na przykład Probe?

Probe w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz