Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

poniedziałek, 26 września 2016

Kwitnąca Wiśnio, daj mi spokój... 14 500PLN

Pewnie powiecie, że już trochę przynudzam z tymi Japończykami, że czekacie od dłuższego czasu na fajne BMW, Mercedesa czy... Skodę. Ale wiecie co? Ja też. Też na coś takiego czekam, niestety - póki co - nie znajduję.

Pomijam jedną ważną rzecz, w wyszukiwaniu samochodów nie można kierować się tym, że sąsiad już taki ma i naprawdę super w nim wygląda. A kolega z pracy i jego kolega to kupili po jednym i robią sobie teraz swoje własne mini zloty fanów jedynie słusznej marki. Jak widzicie, jestem też niezwykle liberalny. Nie namawiam was tylko i wyłącznie do kupowania aut francuskich. Musicie mi zatem wybaczyć chwilową fascynację Japonią. Zresztą, czy nie dostrzegacie osobliwego uroku tych z grubsza ciosanych linii, chromu i aspiracji do bycia drugą Ameryką. Bo ja tak ;).

Accord na aukcji - tutaj.

5 komentarzy:

 1. Kiedy w tym kraju skończy się picowanie i oszukiwanie i szukanie frajerów na stare youngtimery. Gołym okiem widać ze zdjęć ze była robiona prawa tylna strona auta ,tylny prawy błotnik i nie było to na pewno otarcie tylko . Tylna strona wygląda ja przesunięta. Tak trudno napisać handlarzowi prawdę...tylko pisze jakieś farmazony o bez wypadkowości i oryginalnych tablicach i niesamowitej historii auta....kiedy to się skończy .....uczciwość wymaga ,że jak się żąda za auto 3500 euro (14500zł) i poniosło się koszty sprowadzenia i pracy nad autem detailingu to oczekuje minimum uczciwości...w ogłoszeiu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no cóż, wypada poczekać na głos sprzedającego. pamiętajmy, że zdjęcia lubią przekłamywać w obie strony i dopiero solidne oględziny przynoszą więcej informacji.

   Usuń
 2. No , ja bym dodał jeszcze lewy przód dla kompletu czyli było "po przekatnej" ... ale będzie,że się czepiam :)

  OdpowiedzUsuń