Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

piątek, 30 września 2016

Nie ja jeden ulegam dalekowschodniej opcji. 8 900PLN

Całe szczęście. Okazało się, że nie jest ze mną źle. Dowiaduję się bowiem, że dalekowschodniej fascynacji ulegają też inni. Na przykład chłopaki z białostockiego YoungtimerHouse. Też nie wystarczyło im towarzystwo germańskich oprawców i sięgnęli po pozostałych członków Osi.
Może zapędzam się z tymi historycznymi komentarzami, ale jakoś tak samo się ułożyło. A wracając do głównego wątku, zwracam wam uwagę na coraz silniejszą reprezentację Kwitnącej Wiśni. Po starszym Accordzie z Łodzi, pora na młodszą Hondę, tym razem z Podlasia.
Accord to doskonały sedan, kolejne daily, zresztą nie odbiegające specjalnie w cenie od niedawnej Camry, którą również polecałem do codziennej jazdy - tutaj. Accord ma mniejszy silnik, jest podobnej wielkości ale jedzie na pewno bardziej sportowo niż Toyota. To już macie do wyboru ;).

Accord na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz