Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

niedziela, 25 września 2016

Ostro idą w cenę. 18 500PLN

Jak wiadomo, nie lubię specjalnie terenówek, ale Range Rover Classic zajmuje w moim rankingu specjalne miejsce. Nie dość, że jest zupełnie inny od wszystkich, bardziej elegancki od niejednego osobowego, to jeszcze całkiem przyjemnie się prowadzi.

Wiem, bo w ostatnim czasie miałem z kilkoma takimi do czynienia. Wersja z silnikiem benzynowym jest oczywiście najbardziej pożądana za to wszyscy zgodnie plują na diesla. Niepotrzebnie, bo diesel pod maską RR to silnik oszczędny, mocny i pracujący z dużą kulturą. Co prawda, jest to też jednostka wrażliwa na brak obsługi czy technicznej znajomości tematu u właściciela. Ale to akurat nie jest wada, raczej zaleta. Innymi słowy, jak rzadko zamieszczam tu samochody 4x4, ten w pełni zasługuje na miejsce pośród innych "wyszukanych".

Classic w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz