Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

sobota, 24 września 2016

Prawie identyczna jak ta kiedyś ale za połowę ceny. 2 900PLN

Nieraz już zaglądaliśmy do Gryfina, trzeba tam zajrzeć ponownie. Są bowiem powody. A konkretnie Micra. Pewnie już nie pamiętacie, więc odświeżę wam pamięć, że podobny kursował już w swoim czasie po Polsce - tutaj.

Oba samochody w tym samym kolorze. Oba z napisem "Super". Trzeba przyznać, że tamta miała nieco bardziej agresywny tzw. bodykit i ciekawszy grill i lampy przednie tzw. przedliftowe. Nie da się też ukryć, że poprzednio prezentowana Micra zyskała u kolejnego właściciela komplet naprawdę fajnych felg. Ale z drugiej strony ta, którą oglądacie dziś kosztuje połowę ceny tamtej. Więc może na zakup felg i ich ewentualną renowację pokusicie się w ramach reszty?

Micra w ogłoszeniu - tutaj.

2 komentarze:

  1. czekam aż alto od tego dealera potanieje i nie mogę się doczekać a on micrę wystawia blisko o połowe taniej:(

    OdpowiedzUsuń
  2. no widzisz... jedź i rozmawiaj na miejscu. Micra chyba jednak lepsza chociaż Alto urocze... i byś mógł łatwo z obracanego fotela wysiadać...

    OdpowiedzUsuń