Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 6 września 2016

Prawie jak nowa. 5 000PLN

Nie każdemu może leżeć biała japońska kombilimuzyna ale ta Mazda coś w sobie miała zawsze i nie da się jednoznacznie powiedzieć, że się jej wcale nie lubi. Jeśli na dodatek blacha trzyma się kupy to jest szansa, że w kabinie wasz nos odnajdzie jeszcze ten charakterystyczny aromat marki.

Przy tym ogłoszeniu nikt się nie spocił. Klasyczny krajobraz powojenny. Jakieś zabudowania, traktor i nieśmiertelny Pasek, który zaznacza, że właściciel o motoryzacji to i owo wie i nie bez powodu sugeruje, że w przypadku Mazdy mamy do czynienia z klasykiem. Nie przejmujmy się tym zbytnio. Mazda może być niezła i ze cztery tysiące na pewno jest warta. Tylko gdzie kapsle?

Mazda w ogłoszeniu - tutaj.

4 komentarze:

  1. to ogłoszenie nie budzi zaufania nie tylko ze względu na scenerię, jednak w ogłoszeniach motoryzacyjnych słowo "dzwon" wygląda źle, niezależnie od kontekstu

    OdpowiedzUsuń
  2. A kapsle 40zł na aledrogo za komplet... Aż sprawdziłem:) Wygląda obiecująco.

    OdpowiedzUsuń