Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 27 września 2016

Przecież nie zawsze to musi być pełna igła. 16 999PLN

Jak już pisałem, zgłosiłem się na zakończenie sezonu Youngtimer Warsaw z moim BXem. Już z nim raz byłem na zakończeniu sezonu. Rok temu. Wtedy nie był gwiazdą spotkania. I mam świadomość, że w tym roku nie będzie o wiele lepiej.

Są po temu powody. Głównie taki, że nie traktuję mojej Cytryny jak obiekt muzealny. Na co dzień, BX przewozi rodzinę, psa, rower a ostatnio przyciągnął spod Olsztyna przyczepę kempingową. Co prawda dostosowaną masą do jego możliwości ale jednak latanie z przyczepą to nie jest coś, czym para się 95% samochodów, które BX spotka na Torze FSO. Cóż, na pewno niektórzy z was krzywo spojrzą na takie podejście. Ale powiem wam, że mimo swoich niemal 30 lat, BX wciąż pozostaje (w moich oczach przynajmniej) całkowicie użytkowym, sprytnym autem. A skoro tak, jego życie płynie tak, jak przez minione trzydzieści lat. Na jeździe.

BMW w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz