niedziela, 4 września 2016

WYSZUKANY POLECANY. Marzenia powinno się spełniać. 16 500PLN

Nie wiem czy się ze mną zgodzicie, ale fakty są takie, że pewne samochody człowiek jest sobie po prostu winien. W każdym przypadku to jest oczywiście co innego. W końcu, wbrew temu co w swoim czasie twierdziła jedynie słuszna partia, nie wszyscy jesteśmy identyczni.
Zakładam jednak, że wielu z nas wychowało się z wizją amerykańskiego samochodu. Może to był Mustang, a może Corvette. Bardzo możliwe, że u wielu z nas w tej amerykańskiej wizji nie widziało świata poza... Camaro ;).


I słusznie powiem wam. Bo okazuje się, że na pewne życiowe zakręty najlepszy lekiem jest soczysty dźwięk silnika (nawet jeśli mowa o - tylko - V6), pewnie zmieniający automat i napęd na tył. Do tego Camaro jedzie nadzwyczaj miękko. To sporych rozmiarów samochód, którym powozi się całkiem przyjemnie. Trudno mu też odmówić osiągów. Ma w końcu ponad 200 koni a wiele elementów nadwozia wykonano z tworzyw sztucznych. Spodziewajcie się więc konkretnych przyspieszeń i niezłej ekonomii. Czy to jest wasze marzenie, tego nie wiem, ale na pewno jest wart uwagi i polecenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz