Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

niedziela, 16 października 2016

Ależ mnie to cieszy. 10 000PLN

To jest trochę jak powrót z zaświatów. Oczywiście wiem, że te samochody gdzieś tam krążą, ale cieszy, że pojawiają się w ogłoszeniach. To budujące, bo zapewnia nas, że dysponując pewną kwotą pieniędzy, możemy wciąż mieć nadzieję na ciekawe zakupy.
Mało tego, takie R21 to nie jest pierwsza lepsza sztuka. Tutaj nie tylko wygląda się nieźle ale też można niejednemu współczesnemu pojazdowi pokazać, że oldschool ma siłę i potrafi się nią posługiwać.


Nie namawiam tym samym do kupowania starszych aut a następnie katowania ich na światłach. Takie zachowanie po prostu do nich nie pasuje a ich kierowcom nie przystoi. Co nie znaczy, że takim autem trzeba się snuć i ślimaczyć. Więc, kupujmy żwawe staruszki i dbajmy o to, żeby wciąż miały siłę jeździć a czasami nawet zdrowo przyspieszyć. One tego też potrzebują, w końcu zebrany nagar trzeba co jakiś czas przepalić ;).

R21 w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz