Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

środa, 26 października 2016

Co się komu podoba... 10 900PLN

Poczyniłem przez lata taką obserwację, z której wynika, że cena właśnie wcale nie jest najważniejszym czynnikiem przy zakupie czegokolwiek. Bo zobaczcie, przedmioty, na których wam nie zależy oceniacie jak sroka gnat. Przypatrujecie się, wartościujecie.

Zupełnie inaczej sprawa ma się z przedmiotami, które wzbudzają pożądanie. Oczywiście, co bardziej przytomni udają, że przeprowadzają przy ich okazji szczegółowe rozeznanie i sami sobie napędzają argumentów za. Prawda jest jednak taka, że jeśli coś nam się podoba to to bierzemy bez względu na cenę (no, w granicach naszych możliwości). I to jest największy paradoks zakupowy jaki udało mi się odkryć. A jak wspomniałem, opieram się na wynikach wieloletnich badań. A e30 bym szarpał bo do mnie bardzo, moim zdaniem, pasuje ;).

E30 na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz