Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

piątek, 28 października 2016

Coupe, tylny napęd a jednak nie BMW. 17 900PLN

Jaki odpoczynek od czegoś oczywistego. Chociaż ta czarna oczywistość pod postacią e30 całkiem mi się podobała. Amazon to coś z zupełnie innej beczki. Po pierwsze, to klasyk o wiele wyższej, niż e30, próby. A po drugie to dwa razy starszy samochód.
Ktoś spyta: a jakie to ma właściwie znaczenie? Fakt, Amazon wygląda wciąż świeżo i całkiem współcześnie. Ale tylko do czasu gdy zaczniemy nim jechać. Tak, nawet samo zajmowanie miejsca w kabinie sprawia, że wciąż ulegamy złudzeniu współczesności tego Volvo. Złudzeniu.
Tak piszę bo potem następuje nieuchronne uruchomienie silnika, wrzucenie biegu i... ruszenie. Ten dźwięk możecie kojarzyć np. z Warszawy. Tak właśnie brzmi Amazon. I chociaż jest to urocze to specjalnie o tym piszę, żebyście byli przygotowani na najgorsze. Albo najlepsze ;).

Amazon na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz