Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

sobota, 1 października 2016

Kolejny daily, bo idzie jesień. 13 900PLN

Czasami mnie ludzie pytają jaki jest cel tego bloga. Poza oczywiście sprawianiem mi przyjemności i tym, żeby codzienne poszukiwania nie lądowały na dnie szuflady. I oto odpowiedź: celem jest również służenie praktyczną poradą dla kogoś kto szuka samochodu na jesień.

A skoro blog ma już swoją tzw. misję to wypada od czasu do czasu udawać, że się ją wypełnia. Coś jak w publicznej telewizji. Niby miało nie być reklam, w końcu za emisję miał płacić abonament, ale skoro nie można go skutecznie zebrać to muszą być reklamy. No to reklamy miały stanowić oddech od ambitnej publicystyki, ale się okazało, że takowej nikt nie ogląda. Więc dzisiaj publiczna telewizja blisko przypomina te tzw. komercyjne. Tyle, że ja z misji wyszukiwania ciekawych samochodów nie zrezygnuję. A to przerwa na reklamę. Czyli coś na miarę ludzkich potrzeb.

Mercedes w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz