Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 4 października 2016

Na luksus musi cię być stać. 9 499PLN

Przy okazji prezentowanego dopiero co Fiata Tipo - tutaj - powrócił temat ceny i tego co by się za nią chciało uzyskać. Powrócił jednocześnie, bo zawsze powraca, wątek tzw. aspiracyjny. Czyli mam ile mam ale za to bym chciał ho, ho.

I tak sobie pomyślałem, że wiśniowy Daimler to świetny przykład, na którym zbudować dalszą myśl. Pewnie myślicie, że zamierzam was oświecić w kwestii eksploatacji Jaguara. I mylicie się, bo akurat nie w tym problem a ceny części do tych wozów nie powalają. Podobnie kwestia ma się ze spalaniem chociaż nie ma co ukrywać, że ponad trzylitrowy silnik lubi wypić bardziej niż 1.6 we Fiacie. To kwestia odbudowania sobie samochodu, która tutaj powinna najbardziej was martwić. Tipo, moi drodze, miało blachę jak nową, czego niestety nie da się stwierdzić tutaj. Wymaga pracy. I ten drobiazg bardzo zmienia sytuację. To co, luksus?

Daimler w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz