Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

poniedziałek, 17 października 2016

Nie ma w niej nic zwykłego. 12 900PLN

Niestety nie macie szans na kontrę, a mówię wam wprost: takie samochody jak Sierra nie są już w ogóle zwyczajne. Podobnie sprawa ma się z moim BXem czy np. Fiatem Tipo. Wszystkie te auta, o ile są w dobrym i świetnym stanie, w pełni zasługują na zainteresowanie i dobrą cenę.

Już słyszę tę gadkę, że przecież Sierra, BX i Tipo to tzw. zwykłowozy i nie można o nich mówić a tym bardziej za nie płacić. No to mówię wam tak, przyzwyczajajcie się, że czas upływa i te zwykłowozy powoli awansują do rangi klasyków. I tak jak nikt nie odważa się kwestionować klasycznej pozycji np. Krokodyla, którego można kupić nawet z rocznika 1993, tak nie ma się prawa negować tego samego prawa dla Fiata z podobnego rocznika czy starszego o pięć lat Forda, jak to się ma w tym przypadku. O wszystkim decyduje stan auta i kluczowe pytanie: czy w ogóle znajdujesz coś podobnego na rynku. Wczoraj podziwialiśmy Renault 21 a jeszcze wcześniej Mazdę 929. Niby nic wielkiego, ale to już wszystko 30 letnie auta. Klasyki.

Sierra w ogłoszeniu - tutaj.

2 komentarze:

  1. Kuźwa, nawet nie wiedziałem że jeżdżę klasykiem :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zawsze się dziwiłem że te sierry prawie w ogóle nie korodowały...przynajmniej zewnątrz. W przeciwieństwie do następcy. Czy to miało ocynk?

      Usuń