Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

piątek, 7 października 2016

Skromnie czy wręcz przeciwnie? 4 900PLN

Ehh, z tym to akurat mam problem. Podobają mi się te wozy o wybujałych kształtach, w fantazyjnych kolorach i z bogatym wyposażeniem, ale kiedy przychodzi co do czego tą ląduję z pojazdem raczej praktycznym a na pewno nierzucającym się w oczy.

No dobra, bez fałszywej skromności. Parę razy byłem właścicielem samochodów, którym można było przypisać wiele zalet ale akurat skromność nie występowała tam na liście. Z drugiej strony, w większości były to wozy takie jak mówię. Skromne. Nie wiem czy macie podobnie i czy w ogóle się nad tym zastanawiacie. A może właśnie teraz skłaniam was do takiej refleksji? To co, pełen wypas czy jednak mnisi porządeczek? Co wam bardziej pasuje?

LeBaron w ogłoszeniu - tutaj.

2 komentarze:

  1. lata 80-te w amerykańskiej motoryzacji to jakaś porażka...

    OdpowiedzUsuń
  2. To zależy, ostatnio oglądałem ogłoszenie W220 w dobrej cenie, okazało się że nie miał skór, aż nieprzyjemnie się patrzy na taki kontrast.
    Ale z drugiej strony jakbyś popatrzył na mój obecny samochód to asceza totalna, więc nie wiem od czego to zależy.

    Natomiast niezależnie od powyższego, LeBaron jest okropny ;)

    OdpowiedzUsuń