Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 18 października 2016

To już nie przelewki. 11 900PLN

A już się prawie wygadałem. Ale nie, nie pora jeszcze na wskazanie mojego zabytku. Na razie pocieszę was, że jest równolatkiem tego tutaj Opla. Aż się wierzyć nie chce, że taka w sumie całkiem jeszcze nowocześnie wyglądająca Ascona, liczy sobie 33 lata.

Ale takie są fakty. Gorzej, kiedy porównują mój zabytkowy zabytek z tym oplowskim odpowiednikiem, bo jednak można te auta uważać za konkurentów, to dostrzegam, że mój wóz wygląda o wiele nowocześniej. Ma prostsze linie, totalnie awangardową kabinę a prowadzi się tak, że Ascona nie ma o czym z nim z całym szacunkiem rozmawiać. Nie, nie czuję się wcale zobligowany do ujawniania tożsamości mojego zabytku. Pewnie niektórzy będą snuli swoje domniemania i pewnie szybko dojdą do wniosków bo jednak w dużej mierze jestem przewidywalny. Cóż, jak by nie było, nawet wartość rynkowa mojego wozu wydaje się zbliżona, nie wspominając o potencjalnej atrakcyjności u kupujących. Na szczęście ;).

Ascona w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz