Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

poniedziałek, 14 listopada 2016

Kiedy byłem małym chłopcem. 12 000PLN

Jak dziś pamiętam ten dzień kiedy w moje ręce wpadł ówczesny prospekt prezentujący model 190. Niby nie miał wiele stron, ale był fantastycznie wydany. Przeglądanie zdjęć i nawet wąchanie tego wydawnictwa sprawiało, że ten widok na lata zapadł mi w pamięć.

Mówię to dziś, zza kierownicy W124, którego prospekt też wtedy dostałem. I oto proszę jak takie sprawy działają na wyobraźnię małolatów. Więc niech nikt z osób zajmujących się sprzedażą samochodów nie lekceważy wpływu motoryzacyjnych doznań u młodych. To może nie sprzeda samochodu dzisiaj, ale może zaprocentować w przyszłości. I powiem wam coś, idę szukać tego prospektu w moim stosiku. Wrócę do tamtych dni.

Mercedes w ogłoszeniu - tutaj.

2 komentarze:

  1. Też miałem w dzieciństwie prospekt 190. Otwierałem go na wewnętrznej rozkładówce prezentującej kokpit w panoramie i wyobrażałem sobie, że prowadzę tego Mercedesa. Prospekt zachowałem do dzisiaj bo mam do niego olbrzymi sentyment. Już nie raz zastanawiałem się, czy nie dokupić do tego prospektu jakiejś ładnej 190...

    OdpowiedzUsuń
  2. ja wczoraj odgrzebałem ten od W124. nadal pachnie jak wtedy ;)

    OdpowiedzUsuń