Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

środa, 9 listopada 2016

Korozja, ekonomia. Wspaniała. 13 999PLN

Mam pewne wdrukowane skojarzenia kiedy przychodzi do starszej "Japonii". Po pierwsze przytulność wnętrza. No nie ma po prostu cieplejszych, milszych wnętrz. Dodatkowo w takiej Mazdzie jak ta są jeszcze specjalne poduszeczki dla pasażerów z tyłu.

Te grubo moszczone fotele, wygodne ponad miarę. Gdzie tam Mercedes czy inne niby luksusowe marki. Nie ma szans. Ale to jeśli chodzi o tylną kanapę. Bo potem trzeba spojrzeć na deskę rozdzielczą. Raczej na rozdzielnię. Taki ona ma, nieco industrialny charakter. Odpalasz i... znowu miło. Miękko pracujący silnik. A przecież to tylko czterocylindrowe 2.2 znane też z topowych 626. Jeździłem taką z automatem i była świetna. Ale miała straszne dziury z tyłu. Cóż poradzić. Wady też musi mieć.

Mazda w ogłoszeniu - tutaj.

3 komentarze:

 1. To chyba Transformers jakiś, a nie ma Mazda - cyt. "Warto nadmienić, że MAZDA 929 posiada od 2 do 5 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: od 4675 do 4885 mm długości, od 1690 do 1705 mm szerokości, od 1355 do 1425 mm wysokości." MISTRZ

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to oczywiście ogólnikowy opis. ale na usprawiedliwienie piszącego pozwolę sobie przywołać niedawnego "wyszukanego": http://www.wyszukanesamochody.pl/2016/10/to-niesprawiedliwe-ze-czowiek-dorasta.html

   Usuń
 2. Drzwi ma coś w mocno innym kolorze niż reszta auta ;)

  OdpowiedzUsuń