Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

sobota, 19 listopada 2016

Paski boczne naklejone. 13 400PLN

Ależ to kiedyś było szaleństwo. Paski szerokie, wąskie, z napisem lub bez. A chyba najbardziej w swoim czasie pożądane były szerokie pasy z kolorowymi wstawkami i napisami. Taki pasek mógł całkiem odmienić wizerunek auta. I odmieniał.

Coś o tym wiem. Wraz z moim nowym nabytkiem, o którym tutaj półgębkiem się wyrażałem, dostałem w pudełku zapakowane oryginalne pasy na boki. Szerokie, szare. Takie pod listwę. Coś fantastycznego. Oryginalny właściciel odmówił dealerowi nałożenia ich na karoserię. Nie wiem, skromny taki był, czy co. W każdym razie pasy trafiły do mnie. Mają co prawda już po 30 lat i prawdę mówiąc nie za bardzo wierzę, żeby dało się je tak po prostu nakleić. Cóż, będzie trzeba zwymiarować, na ploter i wyciąć nowe, z takiej samej folii. Ale to, że trafią ostatecznie na auto jest już przesądzone. Taki styl.

Jetta na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz