Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 22 listopada 2016

Tak smakuje nadpodaż. 15 900PLN

Mówiłem, tłumaczyłem, nikt nie słuchał. To teraz macie czarno na białym. Nie ma sensu kupowanie klasyka takiego jak ma Stefan i całkiem podobnego do tego, który nabył Damian. Szukajcie odmienności, ona pomoże wam wypracować wyższą wartość.
Gdybym po prostu szukał oczywistego wyboru dwulitrowej benzyny z automatem, myśl ma nie podążyłaby dalej niż... W124. Na przykład. Tyle, że tych aut zrobiło się takie zatrzęsienie, że wczoraj z zażenowaniem oglądałem przepiękny biały egzemplarz wyceniony na 8500.
Tymczasem z taką Toyotą Camry rzecz ma się odmiennie. Przede wszystkim wygląda na to, że totalnie brakuje na rynku takich egzemplarzy. A jak już są to w cenach, które biją przykładowe W124 dwukrotnie. Pytanie o trwałość, w tym wypadku chyba jest nie na miejscu.

Camry na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz