Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

piątek, 9 grudnia 2016

Jestę Wieszczę. 72 000PLN

Kilka lat temu, niech będzie, że cztery lub pięć, ceny benzyny były takie jakie będą teraz czyli w okolicach 5 złotych za litra. I właśnie wtedy wieściłem, że wielu z nas przesiądzie się do komunikacji miejskiej a w garażu schowa jakieś ryczące cacko. To jest takie cacko.

 Co prawda dzisiaj trochę bym swoją teorię przeformułował. Wyszłoby, że (przynajmniej w dużych miastach) do komunikacji miejskiej dorzucić można jeszcze samochody wypożyczane dosłownie na godziny. Pewnie w przypływie optymizmu, wspomniałbym coś o jakimś niezobowiązującym pojeździe do codziennego trudu i znoju. Nie tam wielki klasyk, po prostu coś. Ale zasadnicza część mojej teorii nie ulega zmianie. I co, zgodzilibyście się?

Alpine A310 na aukcji - tutaj.

1 komentarz:

  1. Znajomy mechanik w Chorzowie ma taką Alpine. Jak ją odpalił na blaszanej hali warsztatu to o mało nie umarłem...taki huk;)

    OdpowiedzUsuń