środa, 21 grudnia 2016

Kontr-Buła. 11 000PLN

Kiedy Niemcy dumali nad Golfem "trójką" mieli chyba w swoim otoczeniu za dużo bułek. Tak im się ten bułkowy kształt spodobał, że postanowili nim obdarzyć następcę jednego z bardziej kanciastych samochodów jakie powstały - Golfa Mk1.
Fiat nie popełnił tego błędu przy Tipo. Miało ono zresztą uderzyć właśnie w Golfa do czego, tak między nami, specjalnie nie doszło. Nabywca w tym segmencie aut jest niezwykle konserwatywny i z bólem przyjmuje wszelkie nowinki. Chociaż nie do końca, czego potwierdzeniem niech będzie choćby Civic od Hondy.
Tak czy siak, mamy do czynienia z Fiatem. Prześlicznie kanciastym samochodem o twardo narysowanych, wyrazistych liniach. Czy się zestarzał? Obiektywnie rzecz ujmując, wcale. Nawet wnętrze tego auta może dzisiaj służyć za przykład do definicji: "mniej czyli więcej".
Uprzedzając wypowiedzi internetowych detektywów, po zakupie w samochód zainwestowano jeszcze prawie 2500 złotych a jego aktualna cena podlega wciąż niewielkiej negocjacji. Stan auta, jak nowy, przyjemność z jazdy niespotykana. Przestronność, niespodziewana. Polecam.

Fiat w ogłoszeniu - tutaj.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz