Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 20 grudnia 2016

W starym piecu diabeł pali. 10 150PLN

A to ci dopiero zasuszeniec. I to w wersji GSI. No, no... coś niebywałego. Kiedyś, marzenie każdego nastolatka a i starszych kierowców też. Prawdziwy postrach autostrad, no może wystarczy jeśli nieźle zbierał się po górskich drogach. A dziś?
O ile wielu (w tym tak wychodzi, że ja) cieszą się na samą myśl, że starszy samochód nieźle trzyma się kupy to są tacy, którym to niekoniecznie wystarcza. Chcieliby od niego mocy, osiągów, wyglądu. Dobrze ich rozumiem. W końcu po wstępnej fazie fascynacji wyglądem, chciałoby się przycisnąć.
Na szczęście, w tym wypadku, obie potrzeby zostaną zaspokojone. Nie jestem pewien czy wszyscy będą zadowoleni. W końcu to tylko Opel. Ale z drugiej strony GSI to jednak więcej niż Opel. To już trochę jak wstęp do elitarnej grupy posiadaczy. A drugiego takiego raczej prędko się nie znajdzie.

GSI na aukcji - tutaj.

2 komentarze: