Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

czwartek, 12 stycznia 2017

Bez sensu. 222 000PLN

Zapytano mnie niedawno w jakim właściwie celu nabyłem i trzymam Citroena BX pierwszej serii w opcji Leader, czytaj pełen golas. Ato ma niski przebieg i jest w naprawdę świetnym stanie. Co nie zmienia faktu, że pytanie padło.
Hmm... pomyślałem, no faktycznie, po co mi on. I zaraz puknąłem się w głowę bo przecież wiem. Po to, że świetnie wygląda, ma bajeczną kraciastą tapicerkę, pachnie nowym samochodem (mimo ukończonych 30 lat) a na dodatek fantastycznie się prowadzi. Jak prawdziwy Citroen.
A teraz pomyślcie, że moja odpowiedź na zadane pytanie o sens była kaszką z mlekiem przy tym, co czeka was, kiedy już zdecydujecie się na zakup tego dziwaka. Pomijam kwestie finansowe bo te, w przypadku zakupu starszych aut, niewiele muszą mieć wspólnego z rozsądkiem. Po prostu powiedzcie mi, co byście odpowiedzieli.

Amfibia - tutaj.

1 komentarz: