Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

poniedziałek, 23 stycznia 2017

Dlaczego teraz tak się nie da? 16 500PLN

Były takie czasy, że zespół projektantów odpowiedzialnych za wnętrze samochodu mógł stworzyć sobie kilka barw elementów z tworzywa i paletę materiałów tapicerskich. Wszystko po to, żeby zaproponować klientom taki nastrój wnętrza ich nowego auta, który najbardziej by im pasował.
Dzisiaj to wszystko się pozmieniało. Okazało się, że wystarczy nam wybór między szarym a czarnym zamiast przebierania w fakturach i kolorach. Jak do tego doszło? Co żeśmy po drodze stracili? Tego dowiecie się w kabinie tego Mercedesa.


To właśnie tutaj będziecie mieli szansę na zestawienie materiału tapicerki, który nie tylko charakteryzuje się wzorem ale też fakturą, z elementami wykonanymi z prawdziwego drewna. A to wszystko przy akompaniamencie elementów z tworzywa, które również ze sobą dopasowano. Czy wspomniałem, że taka kombinacja była dostępna tylko z wybranymi kolorami nadwozia? No właśnie.


Mercedes w ogłoszeniu - tutaj.

4 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Problem każdego kombi 124:-woda lejąca się poprzez tylne uszczelki bocznych okien do wnętrza + brak nawiewów na te okna. Często też leje się woda poprzez przednią szybę/kanały szyberdachu pod przednie fotele. Efekt: mokry zatęchły welur no i zaparowane szyby, co zimą jest nie tyle upierdliwe co niebezpieczne brrr..dobrze, że już się go pozbyłem...a na zewnątrz był ładniejszy niż ten. Kto nie zna słabych stron tego modelu może się łatwo naciąć. Modele w dobrym stanie kosztują powyżej 30000pln.

      Usuń
  2. obecnego auta szkoda mi sprzedać ale mogę zamienić się na działkę rekraacyjną w Ząbkach :) bo nerki to szkoda na razie :)

    OdpowiedzUsuń