Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

niedziela, 15 stycznia 2017

Dwa w cenie jednego. 18 900PLN

Znajoma pizza ostatnio zareklamowała się w ciekawy sposób. Napisali mianowicie coś w ten deseń: "Zapłać za dwa kawałki pizzy od razu żeby tym drugim cieszyć się całkiem za darmo". Niby nic wielkiego. Po prostu płacisz jak zwykle, ale coś w tym słowie "za darmo" jest urzekającego.

Wiedzą o tym kupujący, wiedzą sprzedawcy, ale mit czegoś za nic działa niezawodnie i sprawia, że transakcja  dochodzi do skutku nawet jeśli wydawało się to niemożliwe. W tym przypadku chodzi oczywiście o coś więcej. O to, że kupując samochód i płacąc jak za samochód i przyczepkę, w komplecie dostajemy jeszcze... uwaga, przyczepkę ;). Ostatecznie to nie ma jednak większego znaczenia bo znalezienie ładnej Pandy, na dodatek w wersji 4x4, graniczy dziś cudem a tutaj taki cud właśnie obserwujemy na żywo.

Panda 4x4 w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz