Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

czwartek, 2 lutego 2017

Specyfikacja: golas. 7 500PLN

Były takie czasy, że w poszukiwaniu niskiej ceny odzierano samochody ze wszystkiego co zbędne. Nie, nie w poszukiwaniu osiągów, jak to było u Colina Chapmana w Lotusie ale właśnie po to, by dany wóz możliwie jak najtaniej sprzedać.

Aż dziw, że przedmiotowy 205 ma na kołach pełne kołpaki zamiast kapselków i chromowane listwy w zderzakach. To i tak jest zbędne z punktu widzenia odbiorcy poszukującego wyłącznie niskiej ceny. Ale, skoro jest, niech cieszy. O ile nie wyobrażam sobie tak zestawionego Mercedesa to w prostych Francuzach to podejście mnie jakoś w ogóle nie razi. Jak w moim BX Leader.

205 w ogłoszeniu - tutaj.

1 komentarz:

  1. Brak wycieraczki z tyłu rzeczywiście robi wrażenie :) Ciekawe czy ta wersja miała takie same koła jak bogatsze, bo w Fabii mniejsze koła w podstawowej wersji to niezła jazda

    OdpowiedzUsuń