Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

środa, 22 marca 2017

Alternatywa dla Zastavki. 5 900PLN

Na tle samochodów typu "PRL" Zastava 1100 jawi się niemal zjawiskowo. Nie jest ociężałym Polonezem czy popularnym i wręcz zanudzającym Kantem. Nie jest też Maluchem bo jednak powiedzmy sobie otwarcie - dzisiaj ludzie są zwyczajnie i po ludzku bardziej wygodni.

Co nie znaczy, że zamierzam się właśnie rozpłynąć nad jugosłowiańskim cudem techniki. Wcale nie. Ale właśnie Zastava nasunęła mi się gdy spojrzałem na linię tej Toyoty. Co by nie mówić, japońskie auto prezentuje się zgrabnie i właśnie na europejski sposób. Gdybym miał więc pakować się w tzw. peerela to na pewno wolałbym coś bardziej unikalnego. Np. Tercela ;).

Tercel w ogłoszeniu - tutaj.

1 komentarz:

  1. Redaktorze bez porównania! To jak napisać że galant to alternatywa dla łady 2107, czy sunny/corolla dla skody 120. Chyba zwiódł Pana kolor...

    OdpowiedzUsuń