Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

czwartek, 16 marca 2017

Coś na kształt okazji... 19 900PLN

Z prawdziwą konsternacją obserwuję ceny samochodów tzw. peereli. Z tych obserwacji wynika, że uzyskiwane wartości już dawno opuściły orbitę Ziemi i udały się w swobodną podróż po kosmosie i jego przyległościach. Na dodatek z prędkością jaką Sokół Millenium rozwijał już 20 lat temu.

Na tym tle, dzisiejsza propozycja jawi się jako szczyt rozsądku. Poniżej 20 tysięcy złotych za malucha w, przyznajmy to, znakomitym wręcz stanie, nie wydaje się kwotą sporą. Są takie miejsca w internecie gdzie dubel to dopiero standard. Cieszmy się zatem taką okazją ale też pamiętajmy, że w tych pieniądzach można też nabyć całkiem wiele innych zabytków techniki.

Maluch w ogłoszeniu - tutaj.

1 komentarz:

  1. Dla tych co przy wyborze auta kierują się nostalgią, ale nie upadli na głowę, żeby kupować malucha za 20 tyś, proszsz...
    http://allegro.pl/volkswagen-polo-fox-86c-1989-swietny-bialy-lis-vw-i6743522853.html

    OdpowiedzUsuń