Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

czwartek, 30 marca 2017

Nie żegnajmy naszych marzeń. 19 500PLN

W tamtych czasach mało kto mógł dorównać Porsche 911 pod względem osiągów. Mało kto mógł się również pochwalić takim jak w Porsche 911 skrzydłem na tylnej części wozu. No dobrze, był tylko jeden taki samochód, którego wdzięków kierowcy Porsche nie mogli pozbyć się ze wstecznego lusterka.
Tym autem był oczywiście Saab Turbo. Mocny, wręcz brutalny w okazywaniu swojej siły ale również niespecjalnie skromny. Tak, to wielkie skrzydło można było sobie do Saaba zamówić już w salonie sprzedaży.


Coraz mniej ich ostatnio bywa. Dzielą się na dwie grupy: pordzewialce, których nie warto w ogóle dotykać i takie jak ten, eleganckie, równe i czyste. Te drugie oczywiście są znacząco droższe ale dla kogoś kto jeszcze wciąż rozważa zakup Saaba z serii 900, taka cena i stan powinny brzmieć jak ostatnie ostrzeżenie: kupuj teraz albo pożegnaj się z marzeniem.

Saab w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz