Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

czwartek, 20 kwietnia 2017

Chyba zbyt nowy na klasyka... 11 000PLN

Dobrze wiemy, że powszechnie przyjęło się uznawać barierę ćwierćwiecza za odpowiednią dla tzw, youngtimerów. Jednak dużo przychylniej patrzy się na samochody, którym udało się przeżyć ponad 30 lat. Czy jednak zdajemy sobie sprawę z upływu czasu?

Pytanie całkiem zasadne bo komu z nas przyszło do głowy, że taki 406 już całkiem poważnie ociera się o wyznaczone zwyczajem ramy? A przecież rocznik 1998 to już prawie... hmm... dwadzieścia lat temu. Na dodatek, nie ma lekko jeśli chodzi o wyszukiwanie w tym przedziale wiekowym aut uznanych za popularne. Zajechane, niemal nie pojawiają się w takim stanie. A tu... proszę.

406 na aukcji - tutaj.

2 komentarze:

  1. 406 jest super, ale tutaj trochę zabiedzona wersja, szukałbym jednak lepiej wyposażonej wersji, co nie jest trudne - nawet w Polsce były sprzedawane dużo lepsze wersje

    OdpowiedzUsuń
  2. Trzysta piona też ciekawa, przynajmniej ta z linka...
    https://www.otomoto.pl/oferta/peugeot-305-gryoungtimeroryginal14-tys-kmdokumenty-ID6yOua9.html

    OdpowiedzUsuń